Aykon Suites fiyatları

Google Haberlere Abone Ol

Ankara’nın Çankaya ilçesinde Aykon Suites projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Aykon Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor.

Proje 13 katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Aykon Suites projesi bünyesinde 59 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Aykon Suites projesinde bulunan konutlar 1+0 ve 1+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Konutlar 45 metrekare ile 95 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 1539. Sokak’ta inşa edildi. Aykon Suites projesi 100. Yıl İşçi Blokları’nda bulunuyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Aykon Suites projesindeki 1+0 konutlar 255 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 1+1 dairelerin fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunuluyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın