Proje Haberleri

Aymira 1 Söğütönü satılık daire fiyatları ne kadardır?

Aymira 1 Söğütönü projesinin daire seçenekleri yüksek konfor detaylarına sahiptir. Bundan dolayı projenin sunduğu fiyat aralıkları yüksek sayılabilir. Fakat tüm daireler, firma tarafından belirlenen fiyatları hak etmektedir. Satışa çıkan daireler,..

tasinmazhaber.com Aymira 1 Söğütönü satılık daire fiyatları ne kadardır?

Aymira 1 Söğütönü projesinin daire seçenekleri yüksek konfor detaylarına sahiptir. Bundan dolayı projenin sunduğu fiyat aralıkları yüksek sayılabilir. Fakat tüm daireler, firma tarafından belirlenen fiyatları hak etmektedir. Satışa çıkan daireler, brüt – net ölçülerine ve sahip oldukları fiyatlara göre şöyle sıralanır:

A – 3 + 1 Odaya sahip daire türleri:

  • Brüt 158 metrekare – Net 116 metrekare: 948 bin TL

B – 4 + 1 Odaya sahip daire türleri :

  • Brüt 187 metrekare – Net 140 metrekare: 1 milyon 119 bin TL
  • Brüt 189 metrekare – Net 143 metrekare: 1 milyon 134 bin TL

Görüldüğü gibi projenin daire fiyatlarında küsuratlar söz konusudur. Çünkü fiyat belirleme usulü, her bir metrekareye 6 bin TL düşecek şekilde gerçekleşmiştir. Örneğin brüt 158 metrekarelik 3 + 1 dairenin fiyatı, 6000 x 158 formülü ile belirlenmiştir. Ayrıca bu daire seçeneklerinin tümü konut kredisine uygundur. Fakat takas ile alım mümkün olmamaktadır.

Daire özellikleri nelerdir?

Bu konut projesi Aydoğanlar İnşaat tarafından hayata geçirilmiştir. Dolayısıyla firmanın kalitesi, dairelerin kalitesi için bir referanstır. Dairelerde akıllı ev sistemi, fiber altyapısı ve jeneratör imkanı mevcuttur. Laminant, parke, seramik zeminler ve yalıtımlı dış cephe ise diğer detaylardandır.

Aymira 1 Söğütönü projesi nasıl bir konuma sahiptir?

Bu konutlar, Eskişehir – Tepebaşı satılık daire seçenekleri arasındadır. Projenin adı ise konutların yükseldiği Yukarı Söğütönü Mahallesi’nden gelir. Söğütlü – Uludere Yolu üzerindeki proje alanı, aynı zamanda TED Koleji Okulları (Anaokulu – İlkokul – Ortaokul – Anadolu Lisesi) ile yürüme mesafesindedir. Bununla beraber Keskin Barajı’na da yakın olan daireler, Eskişehir’in en sessiz ve güvenli bölgelerinden birindedir. Aymira 1 Söğütönü projesi hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0 533 484 87 81 numarasına ulaşabilir.

En güncel konut projelerini incelemek istiyorsanız lütfen BURAYA tıklayınız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL