Proje Haberleri

Aysira Loft Fatsa satışları başladı

Aysira Loft Fatsa projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Ordu Fatsa’da bulunan proje Nitaş Proje Taahhüt Danışmanlık tarafından hayata geçirilmektedir. Projede toplam 4 adet 4 artı 1..

tasinmazhaber.com Aysira Loft Fatsa satışları başladı

Aysira Loft Fatsa projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Ordu Fatsa’da bulunan proje Nitaş Proje Taahhüt Danışmanlık tarafından hayata geçirilmektedir. Projede toplam 4 adet 4 artı 1 daire ve 2 adet 7 artı 1 dubleks daire bulunmaktadır. Dubleks dairelerin alt katı 4 artı 1, üst katı 2 artı 1 şeklinde tasarlanabilmektedir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Projede toplam 4 adet 4 artı 1 daire ve 2 adet 7 artı 1 dubleks daire bulunmaktadır. Dubleks dairelerin alt katı 4 artı 1, üst katı 2 artı 1 şeklinde tasarlanabilmektedir. 7 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 300 metrekaredir. Ayrıca dairenin zemin katında kurumsal süper market bulunmaktadır. Satışa sunulan 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 182 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 152 metrekare olmaktadır. Isıtma sistemi bireysel kombiye bağlı yerden ısıtma şeklindedir. Tüm dairelerde su deposu ve jeneratör sistemi bulunmaktadır. Ayrıca tüm malzemeler birinci sınıf ve iç mimar gözetiminde işçilikle yapılmaktadır. Bunun yanı sıra araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur.

Aysira Loft Fatsa konumu ve fiyatları hakkında

Aysira Loft Fatsa projesi, Ordu’nun Fatsa İlçesi Dolunay Mahallesi’nde bulunmaktadır. Bulunduğu mevkinin en değerli konumunda yeşil alanla çevrilidir. Ayrıca konutlar deniz manzarasına sahiptir. 

Projede bulunan, brüt 182 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 800.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 300 metrekare büyüklüğe sahip 7 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı ise 1.200.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (452) 424 00 24 veya 0 (532) 315 55 25 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL