Proje Haberleri

B Life Ataşehir 2 için yaşam başladı

İzmir şehrine bağlı bulunan Çiğli ilçesinde B Life Ataşehir 2 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Berberoğlu İnşaat ve Entegre İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat..

tasinmazhaber.com B Life Ataşehir 2 için yaşam başladı

İzmir şehrine bağlı bulunan Çiğli ilçesinde B Life Ataşehir 2 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Berberoğlu İnşaat ve Entegre İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar sekiz katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 56 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Ateşhir Mahallesi’nde inşa edildi. B Life Ataşehir 2 projesi ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. B Life Ataşehir 2 projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de iki farklı plandan oluşuyor. Konutlar 158 metrekare ile 169 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. B Life Ataşehir 2 projesindeki 3+1 konutlar 735 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL