Babacan Holding’de eşyalı daire kampanyası

Google Haberlere Abone Ol

Babacan Holding şirketi Babacan Palace ve Babacan Premium projelerinde ramazan ayına özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında bahsi geçen her iki konut projesinden daire satın almak isteyen müşterilerine daireleri eşyalı olarak teslim ediyor. Üstelik eşyalı olarak teslim edilen dairelerin fiyatlarında ekstra bir ücretlendirme meydana gelmeden, firmanın ramazan kampanyası kapsamında gerçekleşiyor.

Konut alıcılarını ilgilendiren ciddi anlamda dikkat çekici fırsatlar sunan Babacan Holding, kampanyalarına bir yenisini daha böylelikle ekledi. Babacan Palace veya Babacan Premium projelerinden ramazan ayı içerisinde konut sahibi olacak alıcılara daireleri mobilyasından halısına kadar her şeyi ile eşyalı, temiz ve hemen teslim durumunda teslim ediliyor.

Babacan Palace ve Babacan Premium projelerinde yer alan daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlandı. kampanya kapsamında bu 3 tip dairelerden birini satın alan kişilerin talep etmeleri durumunda mobilya, perde ve halıların rengini de değiştirmek mümkün olabiliyor.

Babacan Premium projesinde yer alan dairelerin yüzde 75’e yakı şimdiden satılmış durumda. Projenin ilk etabında yer alan konutların tamamı teslim edilmiş olup 2. etabın ise yaklaşık 2 ay içerisinde teslim edilmesi planlanmaktadır.

Projelerdeki dairelerin fiyatları 300 bin TL’den başlıyor

Babacan Palace ve Babacan Premium projelerinde 1+1 daireler 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projelerdeki 2+1 daireler 475 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Projede yer verilen 3+1 daireler ise 625 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumdadır.

40 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor

Buna ek olarak şirket dahilinde 40 aya kadar vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede yer alan daireler ayrıca banka kredisine de uygun durumda. Ramazan Bayramı sonuna kadar devam edecek olan eşyalı ev kampanyasında satışa sunulan dairelere de fiyat farkı eklenmiyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın