Proje Haberleri

Bafra Rüya Evleri 2 satışları devam ediyor

Bafra Rüya Evleri 2 projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Samsun’un Bafra İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Çelik İnşaat Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Proje..

tasinmazhaber.com Bafra Rüya Evleri 2 satışları devam ediyor

Bafra Rüya Evleri 2 projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Samsun’un Bafra İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Çelik İnşaat Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Proje tek blok ve 10 adet daireden oluşmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Proje, tek blok ve 10 adet daireden oluşmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 125 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 115 metrekare olmaktadır. Konutlarda ısıtma sistemi olarak doğalgaz bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet banyo yer almaktadır. Kaliteli malzemeler ve kaliteli işçilikle yapılmış birçok özellik bulunmaktadır.

Bafra Rüya Evleri 2 konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Samsun’un Bafra İlçesi Fatih Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca yeni hükümet binasina cephe konumdadır. Çevre okullara 40 metrelik mesafede yer almaktadır.
Bafra Rüya Evleri 2 projesinde tek blok ve 10 adet daireden oluşmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Projede temel fiyat avantajları mevcuttur. Temel fiyatlarda yüzde 10 indirim uygulanmaktadır. Brüt 125 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 390.000 TL’den satışa sunulmuştur. Üstelik taksit ve vade seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte araç ve arsa takası değerlendirilmektedir. Projede 220.000 TL ile 600.000 TL arası her bütçeye uygun daire bulunmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (362) 543 00 20 veya 0 (542) 736 12 55 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL