Proje Haberleri

Bahadır 148 fiyat listesi

İstanbul ilinin gözde ilçelerinden biri olan Pendik ilçesinde Bahadır 148 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Bahadır İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan..

tasinmazhaber.com Bahadır 148 fiyat listesi

İstanbul ilinin gözde ilçelerinden biri olan Pendik ilçesinde Bahadır 148 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Bahadır İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor. Bahadır 148 fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Bahadır 148 projesi bünyesinde 148 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar dokuz katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede bulunan konutların ödeme planında ise alıcılara vadelendirme fırsatı sunuluyor. Konut projesinde stüdyo ve 1+1 tip daire seçeneklerine yer verilmemektedir. Düşük aidat çözümleri sunulan projede 24 saat güvenlik, ve 6 bin metrekare büyüklüğe sahip kapalı otopark yer alıyor. Kapalı otoparkta her daireye ait bir otopark alanı yer almaktadır.

Bahadır 148 projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 91 metrekare ile 119 metrekare arasında değişiyor.

Bahadır 148 fiyat listesi

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor.

  • Söz konusu projedeki brüt 94 metrekare 2+1 tip daireler 649 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Bahadır 148 projesinde yer alan brüt 121 metrekare 3+1 tip daireler ise 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Çamçeşme Mahallesi’nde inşa ediliyor. Bahadır 148 projesi Tanpınar Sokak’ta hayata geçiriliyor.

Diğer proje haberleri için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL