Bahçeşehir Atmaca’da yaşam başladı

Google Haberlere Abone Ol

İstanbul şehrinin Bahçeşehir ilçesinde Bahçeşehir Atmaca projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje MFA İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar yedi katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Bahçeşehir Atmaca projesi bünyesinde 308 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi’nde inşa edildi. Bahçeşehir Atmaca projesi 2801. Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Bahçeşehir Atmaca projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 237 metrekare ile 356 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Bahçeşehir Atmaca projesindeki 4+1 konutlar 1 milyon 365 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 5+1 dairelerin fiyatları ise 2 milyon 200 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın