Bahçeyaka Ispartakule’de 0,64 faiz imkanı

Google Haberlere Abone Ol

İstanbul şehrine bağlı olan Avcılar ilçesinde Bahçeyaka Ispartakule projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Sur Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Bahçeyaka Ispartakule projesi bünyesinde 327 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede bulunan konutlar için yüzde 20 indirim söz konusu. Bahsi geçen konutlar için bir yıl ödemesiz vadelendirme fırsatı mevcut. Projede 0,64 oranında bir vadelendirme ile 180 ay taksitlendirme mümkün.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Tahtakale Mahallesi’nde inşa edildi. Bahçeyaka Ispartakule projesi konum olarak ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Bahçeyaka Ispartakule projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de beş farklı plandan oluşuyor. Konutlar 57 metrekare ile 217 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Bahçeyaka Ispartakule projesindeki 1+1 konutlar 409 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 616 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 983 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 243 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın