Bal Peteği Kastamonu fiyat listesi

Kastamonu ilinin Merkez bölgesinde Bal Peteği Kastamonu  projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Akif Mimarlık inşaat firması tarafından inşa ediliyor.

Birbirinden bağımsız konut bloğundan meydana gelen Bal Peteği Kastamonu  projesi sekiz katlı bloklardan oluşuyor. Projede alıcılar için 45 adet satılık konut yer alıyor. Projede yer alan konutlar Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Tosya Yolu, No:2014’te konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan dairelerin özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar tek bir konut tipinden meydana geliyor. Bal Peteği Kastamonu projesinde yer alan konutlar tek bir tipten meydana gelse de büyüklükleri farklı şekilde planlandı. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise üç farklı plandan oluşuyor.

Buna göre, projede yer alan konutların tümü 2+1 olarak alıcılarına sunuluyor. Projede inşa edilmekte olan 2+1 konutların büyüklükleri ise 83 metrekare, 88 metrekare ve 103 metrekare arasında değişiyor.

Site sakinleri için oyun parkı, açık havuz, peyzaj alanları, kamelyalar, açık otopark, kapalı otopark ve sosyal alanlar gibi donatılar mevcut.

Bal Peteği Kastamonu projesindeki konutların fiyatları ne kadar?

Tek bir tipten meydana gelen konutların üç farklı büyüklüğe sahip olarak yaşama kazandırıldığını belirtmiştik. Bal Peteği Kastamonu  projesinde yer alan 2+1 tipteki 83 metrekare konutlar 175 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Projede bulunan 2+1 daire tipindeki 88 metrekare konutların fiyatları ise 190 bin TL’den başlıyor. Son olarak, projedeki 2+1 tipte ve 103 metrekare büyüklüğe sahip olan konutların fiyatları da 215 bin TL’den başlayarak satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutların teslim ve iletişim bilgileri neler?

Projede yer alan konutların 2019 yılı içerisinde çalışmalarının tamamlanması ve ardından da alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor. Eğer proje ile ilgili merak ettiğiniz bir konu varsa veya konutlar ile ilgili bir bilgi almak isterseniz 0366 212 70 90 numaralı telefon hattını arayabilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

 

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın