Başakkent Gölet’te yüzde 50 peşinat ve 12 ay vade

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde, Başakkent İnşaat firması tarafından inşa edilen Başakkent Gölet konut projesi, toplam 55 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

14 bloktan meydana gelen projede, 894 konut mevcut. Projede 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri bulunuyor. Projedeki konutların büyüklükleri ise 82 metrekare ila 171 metrekare arasında değişiyor.

Tapuların hazır olduğu konut projesinin Temmuz 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Başakkent Gölet konut projesi fiyat listesi

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 344 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Projedeki 3+1 tipteki daireler ise 489 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Konut projesinde yüzde 50 peşinat vererek kalanı 12 ay vadelendirebilmek mümkün.

Başakkent Gölet konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği yer alıyor. Projede fitness salonu, kameriye, çok amaçlı spor salonu, süs havuzlu meydan, açık otopark, güvenlik, 3 değişik çocuk oyun alanı ve özel peyzaj alanları mevcut durumda bulunuyor.

Asansörlü olan konut projesinde, ısınma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Dairelerde ısı pay ölçerin bulunduğu projede balkon da mevcut.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor. Şık ve modern tasarımıyla ilgi gören konut projesi, aile yaşamına uygun bir şekilde tasarlanıyor. Projede oldukça geniş yeşil alanlar bulunuyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Konut projesi Başakşehir-Hoşdere sınırlarında hayata geçiriliyor. Konut projesi oldukça avantajlı bir konumda inşa ediliyor. Proje birçok eğitim ve sağlık kurumu ile birlikte ana yollara da oldukça kolay ulaşılabilen bir noktada yer alıyor.

Başakkent Gölet konut projesi, Tatarcık Mah. Hoşdere bölgesi Başakşehir/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili detaylı bilgilere 0212 407 10 00 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bekleniyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın