Başakşehir Avrasya Konutları 60 ay sıfır faizle satışta

Emlak Konut GYO, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) güvencesi ile Fuzul Yapı firması tarafından İstanbul, Avrupa Yakası, Başakşehir İlçesi, Başakşehir Mahallesi’nde hayata geçirilen Başakşehir Avrasya Konutları projesinde yüzde sıfır faiz  fırsatı..

tasinmazhaber.com Başakşehir Avrasya Konutları 60 ay sıfır faizle satışta

Emlak Konut GYO, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) güvencesi ile Fuzul Yapı firması tarafından İstanbul, Avrupa Yakası, Başakşehir İlçesi, Başakşehir Mahallesi’nde hayata geçirilen Başakşehir Avrasya Konutları projesinde yüzde sıfır faiz  fırsatı ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede yeni ödeme kampanyası başlatıldı, kampanya kapsamında sıfır faiz fırsatı ile konut sahibi olma imkanı yer almaktadır.

48 bin 674 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen projede toplam 13 konut bloğundan meydana geliyor. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin karşısında yer alan projede  yer alan konut blokları 5, 8 ve 10 katlı bloklardan meydana geliyor. Projede toplam 453 adet konut ve 47 adet ticari ünite yer alıyor.

Projede daire özellikleri neler?

Başakşehir Avrasya Konutları projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam dört farklı tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede 2 farklı tip 1+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. 1+1 tip dairelerin alanları ise 58.56 metrekare ile 68.67 metrekare arasında değişiyor. 5 farklı 2+1 tip dairelerin yer aldığı projedeki 2+1 dairelerin alanları ise 102.31 metrekare ile 127.54 metrekare arasında değişiyor.

3 farklı 3+1 tip dairelerin yer aldığı projedeki 3+1 dairelerin alanları ise 159.09 metrekare ile 173.34 metrekare arasında değişiyor. 3 farklı 4+1 tip dairelerin yer aldığı projedeki 4+1 konutların büyüklükleri ise 188.70 metrekare ile 208.45 metrekare arasında değişiyor.

Başakşehir Avrasya Konutları ödeme planı

Projede başlatılan kampanya kapsamında  sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede kalan tutar için ise 60 ay vade ve yüzde sıfır faiz ile ödeme imkanı sunuluyor.

121 bin metrekare toplam inşaat alanına sahip Başakşehir Avrasya Konutları projesinde kafeler, restoranlar, yüzme havuzu, hamam, sauna, açık dinlenme alanları, kapalı dinlenme terasları, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Başakşehir Avrasya Konutları nerede yer alıyor?

Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarına ve İstanbul Havalimanı’na yakın bir konumda yer alan proje metro durağına sadece 100 metre mesafede yer alıyor. Proje Başakşehir Mahallesi, Hekim Sokak, Başakşehir / İstanbul posta adresinde yer alıyor.

Tel: 444 0 156

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL