Emlak Haberleri Kampanyalar

Başakşehir Konutları faizsiz, kefilsiz ev sahibi yapıyor

Başakşehir Konutları Karaman ismi ile yılın en prestijli konut projesi Güney İnşaat’ın imzasıyla hayat buluyor. Karamandan haber sitesinin haberine göre, emlak sektöründe öncü olmaya devam eden Güney Emlak, faizsiz ve..

tasinmazhaber.com Başakşehir Konutları faizsiz, kefilsiz ev sahibi yapıyor

Başakşehir Konutları Karaman ismi ile yılın en prestijli konut projesi Güney İnşaat’ın imzasıyla hayat buluyor. Karamandan haber sitesinin haberine göre, emlak sektöründe öncü olmaya devam eden Güney Emlak, faizsiz ve kefilsiz ev sahibi yapmaya hazır.

Başakşehir Konutları beklenenden daha fazlası

Karaman’da sektör öncüsü olarak tanınan Güney Emlak, diğer projelerinde yaptığı gibi faizsiz ve kefilsiz ev sahibi yapacak. Güney Grup çatısı atlında Güney Emlak İnşaat Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kepir, önemli detayları aktardı.

Günümüzde herkesin inşaat yapabileceğini söyleyen Kepir, “Önemli olan imar edilen yapıların şehri mamur etmesi ve şehrin güzelliğine katkıda bulunmasıdır” diyor. Güney İnşaat, şimdilerde en prestijli konut projesi olma özelliğini taşıyacak olan yeni projenin yakın zamanda görücüye çıkacağı bilgisini verdi.

Karaman’a 132 daire ve 27 dükkan

Güney İnşaat’tan faydalanmak isteyenler için yapılan bu haber, 25 yıllık deneyimi tatmak isteyenler için oldukça ideal. Karaman’da sigorta, emlak ve otomotiv sektöründe faaliyetlerine devam eden grup, yeni konut projesine Başakşehir Konutları adını verdi. Önümüzdeki günlerde satışlarına başlanacak olan yeni proje, potansiyeli yüksek olan Başakşehir Mahallesi’nde yükseliyor. Toplamda 132 daire ve 27 dükkandan oluşması beklenen proje hakkında Kepir, şu sözleri söyledi:

“Güney Emlak İnşaat olarak 10 yıldır hep mutluluk için inşa ettik. İçerisinde mutluluğun ve huzurun olmadığı yapılar birer çimento yığınından öteye gidemez.”

Faizsiz, kefilsiz ev sahibi oma şansı

Bankalarla iletişim halinde kalma zorunluluğunun bulunmadığı projede, faizsiz ve kefilsiz ev sahibi fırsatı yeni alıcıları bekliyor. Ticaret gibi görünen bu girişimde en önemli hedef mutlu ve huzurlu yuvalar kurabilmek. Her geçen gün artan ilgiyle birlikte alınan teveccüh firmayı daha da iyiye taşımaktadır. Daha güzelin ortaya çıkarıldığı proje, şehrin en büyüğü olarak karşımıza çıkıyor. Başakşehir Konutları Karaman projesi hem fiziksel hem de sosyal açıdan şehrin güzide insanlarını tatmin edecek. İsraf olmayacak her bir konut için, gereksiz kullanımdan kaçınıldı. Böylece kişilerin üzerine binen maddi yüklerde de azalmalar meydana gelmiştir. Konutların daha çok fonksiyonel kullanıma uygun olduğu ve ince detaylarla zenginleştirildiği biliniyor.

Yatırımcılar için iyi bir fırsat

Şehrin kalabalığından uzak, ancak ihtiyaçlara bir o kadar yakın olan konumu sayesinde hem huzur hem de mutluluk var. Oturum sağlamak isteyenler kadar yatırımcılara da kapının açıldığı projede çeşitli fırsatlar alıcıları beklemektedir. 96 ay vade ile bankasız, faizsiz ve kefilsiz sistemden yarar sağlamak için gecikmeyin. Güney Emlak İnşaat, gelecek nesiller içinde teminat vermekten gurur duyuyor.

Detaylı bilgi için:

0338 213 13 33 / 0533 813 13 33

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL