Proje Haberleri

Başboğa City 2 Kayseri satışları devam ediyor

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Saray Bosna Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Başboğa Yapı firması tarafından inşa edilmekte olup daire satışları lansmana özel fiyatlarla devam etmektedir. Başboğa City..

tasinmazhaber.com Başboğa City 2 Kayseri satışları devam ediyor

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Saray Bosna Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Başboğa Yapı firması tarafından inşa edilmekte olup daire satışları lansmana özel fiyatlarla devam etmektedir. Başboğa City 2 Kayseri konut projesi özellikleri neler? Projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikleri Neler?

Konut projesi Kocasinan, Saray Bosna Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Kayseri konut projesi modern ve şık mimarisi, sosyal donatı ve yeşil alanlarıyla dikkat çekmektedir. Kocasinan konut projesindeki daire içleri vestiyer, nöbetçi aydınlatma sistemi, giyinme odası, vestiyer, ankastre set gibi donanımlara sahiptir.

Site içerisinde açık otopark ve güvenlik sistemi bulunmaktadır. Başboğa City 2 Kayseri konut projesinde iki tip daire seçeneklerine yer verilmiştir. Bu daireler 2+1 ve 3+1 tip daire seçeneklerinden oluşmaktadır. Ayrıca dairelerin arasında farklı cephe seçenekleri de bulunmaktadır. 2+1 daireler 117, 3+1 daireler ise 185 metrekare büyüklüğündedir.

Başboğa City 2 Kayseri Daire Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri konut projesinde yer alan daireler lansmana özel ve sizlere uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Bu kapsamda satışları devam eden;

Brüt 117 metrekare alana sahip 2+1 tip daireler 390 bin TL,

3+1 ve brüt 185 metrekare alana sahip daireler ise 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca daire satışlarında geliriniz doğrultusunda ödeme planları oluşturulmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Konut projesi Kocasinan Saray Bosna mevkiinde yer almaktadır. Aynı zamanda proje, şehir içi otobüs hattı üzerinde yer alıp, şehir merkezine yakın mesafededir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0532 168 68 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL