Toki Haberleri

Batman Ciğerlo Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Batman İli, Merkez İlçesi, Ciğerlo Mahallesi’nde 50 bin ve 100 bin sosyal konut projesi kapsamında inşa ettirilen  Batman Ciğerlo Toki..

tasinmazhaber.com Batman Ciğerlo Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Batman İli, Merkez İlçesi, Ciğerlo Mahallesi’nde 50 bin ve 100 bin sosyal konut projesi kapsamında inşa ettirilen  Batman Ciğerlo Toki konutları kuraları çekildi. Kura çekilişinin ardın Batman Ciğerlo Toki kura sonuçları belli oldu.

100 bin sosyal konut projesi kapsamında Toki Batman Ciğerlo 910 adet Konut projesinde ve 50 bin sosyal konut kapsamında ise Toki Batman Merkez Ciğerlo 910 adet Konut projesinde kura çekilişi yapıldı. Kura çekilişi 18 Mayıs 2021 tarihinde Pazartesi günü yapıldı. projemizin konut belirleme kurası yapıldı.

100 bin sosyal konut projesi kapsamında yer alan toplam 216 adet konutun kura çekilişi gerçekleştirildi. 50 bin sosyal konut projesi kapsamında yer alan toplam 630 adet konutun kura çekilişi gerçekleştirildi.

Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Çekilişler Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Batman Ciğerlo Toki kura sonuçları belli oldu

100 bin ve 50 bin konut projesi kapsamında kuraları çekilen konutlar 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmıştır. 100 bin sosyal konut projesinde yer alan 150 adet 2+1 tip konutlara 128 adet başvuru yapıldı. 66 adet 3+1 tip konutlara ise toplam 54 adet başvuru yapıldı.  50 bin sosyal konut projesinde yer alan 418 adet 2+1 tip konutlara 396 adet başvuru yapıldı. 212 adet 3+1 tip konutlara ise toplam 171 adet başvuru yapıldı.

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi sonuçlarına aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Batman İli, Merkez İlçesi, Ciğerlo Mahallesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

50 bin sosyal konut 2+1 ve 3+1 tip daire kura sonuçları için tıklayınız…

100 bin bin sosyal konut 2+1 ve 3+1 tip daire kura sonuçları için tıklayınız….

Batman Ciğerlo Toki kura sonuçları çekilişi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL