Proje Haberleri

Bekaş Başkent Çiğdem teslim tarihi

Başkent Ankara’nın gözde ilçelerinden biri olan Çankaya ilçesinde Bekaş Başkent Çiğdem projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Bekaş İnşaat A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına..

tasinmazhaber.com Bekaş Başkent Çiğdem teslim tarihi

Başkent Ankara’nın gözde ilçelerinden biri olan Çankaya ilçesinde Bekaş Başkent Çiğdem projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Bekaş İnşaat A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Bekaş Başkent Çiğdem projesi bünyesinde bin 377 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar on beş katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede bulunan konutların ödeme planında ise alıcılara vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bekaş Başkent Çiğdem projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 73 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri beş farklı plandan meydana geliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 2+1 konutların fiyatları 500 bin TL’den başlıyor. Bekaş Başkent Çiğdem projesinde bulunan 3+1 konutlar da 760 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Ehlibeyt Mahallesi’nde inşa ediliyor. Bekaş Başkent Çiğdem projesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi’nde hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL