Projeler

Beker Plaza

Beker Grup güvencesi ile Ankara İli, Çankaya İlçesi, Yaşamkent Mahallesi’nde hayata geçirilen Beker Plaza Ankara projesi bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak inşa edildi. Proje içerisinde konutların dışında ayrıca prestijli..

tasinmazhaber.com Beker Plaza

Beker Grup güvencesi ile Ankara İli, Çankaya İlçesi, Yaşamkent Mahallesi’nde hayata geçirilen Beker Plaza Ankara projesi bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak inşa edildi. Proje içerisinde konutların dışında ayrıca prestijli markların yer alacağı mağazalarda yer alacak.

Proje Künyesi

Proje Adresi: 3381. sokak, Yaşamkent Çankaya / Ankara
Yapımcı firma: Beker Grup
Proje arsa alanı: 15.807
Proje başlangıç tarihi:-
Proje teslim tarihi: Hemen teslim
Projedeki ticari ünite sayısı: 37
Proje daire seçenekleri: 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1
Daire büyüklükleri: –
Daire sayısı: 182

Proje Hakkında

Beker Plaza projesi 15 bin 807 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 36 katlı rezidans ve 8 bin 375 metrekare kiralanabilir alana sahip projede 37 adet mağaza yer alıyor. Projede 32 katlı tek bloktan meydana gelen Beker Kule projesi yer alıyor. 35 katlı Beker Kule projesi içerisinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde toplam 182 adet daire yer alıyor.

Proje içerisinde 103 adet açık otopark, 322 adet proje müşterilerine ait kapalı otopark olmak üzere toplam 719 adet kapalı otopark alanı yer alıyor. Proje bölgenin en prestijli konut projelerinden biri olan Park Mozaik projesi ile araç ve yaya bütünlük sağlayacak şekilde projelendirildi. Proje içerisinde hipermarket, restoranlar, kafeler, kuaför, kuru temizleme, kozmetik, oyuncak, mobilya, ev dekorasyon, kırtasiye, eğlence mağazaları yer alması planlanmaktadır.

3381. sokak, Yaşamkent Çankaya / Ankara posta adresinde yer alan proje ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler 0312 340 79 00 numaralı telefonu arayabilirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL