Toki Haberleri

Bilecik Söğüt Kayhan Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Kayhan Mahallesi’nde Yatay Şehirleşmeyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen Bilecik Söğüt Kayhan Toki Konutları projesinde..

tasinmazhaber.com Bilecik Söğüt Kayhan Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Kayhan Mahallesi’nde Yatay Şehirleşmeyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen Bilecik Söğüt Kayhan Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirildi. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Bilecik Söğüt Kayhan Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Kayhan Mahallesi’nde hayata geçirilen Bilecik Söğüt Kayhan Mahallesi 117 Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 15 Aralık 2020 Salı günü saat 11:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  1+1, 2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Bilecik Söğüt Kayhan Toki kura sonuçları

Toplam 117 adet daireden meydana gelen projedeki  adet dairenin kura çekilişi gerçekleştiriliyor.  Projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 2 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılacak olan dairelerin 1 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Projede yer alan 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 105.24 metrekare, net 82.03 metrekare olarak tasarlandı. 2+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Projede yer alan 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 120.83 metrekare, net 95.04 metrekare olarak tasarlandı. 3+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Projede fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

Bilecik Söğüt Kayhan Toki Konutları projesinde yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 161.982,79 TL’den başlıyor. Projedeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 169.569,09 TL’ye kadar yükseliyor. Projede yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları 192.200,04 TL’den başlıyor. Projedeki 3+1 tip dairelerin fiyatları 192.200,04 TL’ye kadar yükseliyor.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Bilecik Söğüt Kayhan Toki Konutları projesinde kura çekilişi 15 Aralık 2020 Salı günü saat 11:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Bilecik Söğüt Kayhan Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Kayhan Mahallesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL