Proje Haberleri

Bilkent Nazende satışları devam ediyor

Beytepe konut projesi Rast Grup ve Mimmar firmaları tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Çankaya İlçesi, Beytepe Mahallesi’nde yer almaktadır. Bilkent Nazende projesinde satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Daire..

tasinmazhaber.com Bilkent Nazende satışları devam ediyor

Beytepe konut projesi Rast Grup ve Mimmar firmaları tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Çankaya İlçesi, Beytepe Mahallesi’nde yer almaktadır. Bilkent Nazende projesinde satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Daire tipleri neler, daire büyüklükleri ne kadar? Satılık daire fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Konut projesi 120 bin 159 metrekare yüzölçümlü arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Modern yapının doğal peyzaj alanlarıyla buluşturulması projedeki siteye estetik bir değer katmaktadır. Beytepe konut projesi ODTÜ Ormanı’na komşu bir konumda yer almaktadır. Projede on dokuz farklı daire seçenekleri yer almaktadır. Toplam konut sayısı ise 315 adettir. Dairelerin 49 tanesi 2+1 tip dairelerden, 90 tanesi 3+1 tip dairelerden, 140 adet 4+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Ayrıca 4 adet 5+1 dubleks, 30 adet 6+1 normal daire ve 2 adet 6+1 dubleks daire seçenekleri de projede yer almaktadır.

Çankaya’da inşa edilen projedeki 2+1 tipindeki daireler brüt 113.52 metrekare ile 155.33 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 3+1 tipindeki daireler brüt 170.01 metrekare ile 205.72 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlanmıştır. 4+1 tipindeki daireler brüt 238.72 ile 300.24 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlanmıştır. Konut projesindeki 5+1 tipindeki daireler brüt 348,15 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 6+1 tipindeki daireler ise brüt 353.84 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 6+1 tip dairelerin odaların bir tanesi stüdyo daire olarak planlanmıştır.

Çankaya konut projesi toplam 14 bin 915 metrekarelik yeşil peyzaj alanına sahiptir.  Bilkent Nazende projesinde ortak kullanıma açık iç avlusu, kent mobilyaları ve sitenin içinde uzanıp nehri andıran uzun süs havuzu site yaşamını doğadan ayırmıyor.

Bunların yanı sıra projede kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, fitness merkezi, kafeterya vardır. Ayrıca sinema odası, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, vitamin bar yer almaktadır. Bilkent Nazende projesindeki daireler, ankastre beyaz eşyalarıyla beraber teslim edilmektedir. Projedeki dairelerde ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve depo da yer almaktadır.

Bilkent Nazende fiyatları ne kadar?

Beytepe konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, dairelerin tipine, büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca fiyatlar dairenin bulunduğu kata ve bulunduğu cepheye göre de değişmektedir. Bu kapsamda satılık daire fiyatları ise 1 milyon 610 bin TL’den başlamaktadır.

Projede yer alan ve satışları devam eden brüt 113 metrekarelik 2+1 tip daireler 1 milyon 610 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
Brüt 183 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip daireler 2 milyon 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
238 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip daireler ise 3 milyon 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje nerede yer almaktadır?

Proje doğayla iç içe bir konumda yükselirken çevresindeki manzara, dairelerden görülüyor. ODTÜ Ormanı’na komşu olan proje, birçok üniversiteyi ise çevresine alıyor. Ayrıca proje Bilkent’e 4.5 km, Kızılay’a 15.5 km, AŞTİ’ye ise 12.5 km mesafede yer almaktadır.

Konut projesi Beytepe Mahallesi, 1637. Cadde, No: 16 Bilkent Çankaya / Ankara açık adresinde yer almaktadır. Ayrıca bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 444 95 71 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL