Toki Haberleri

Bingöl Adaklı Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bingöl İli, Adaklı İlçesi’nde Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen Bingöl Adaklı Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi..

tasinmazhaber.com Bingöl Adaklı Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bingöl İli, Adaklı İlçesi’nde Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen Bingöl Adaklı Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirildi. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Bingöl Adaklı Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Bingöl İli, Adaklı İlçesi’nde hayata geçirilen Bingöl Adaklı Toplu Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekildi. Kura çekilişi 27 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 13:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Bingöl Adaklı Toki kura sonuçları

Toplam 96 adet daireden meydana gelen projedeki  toplam 96 adet konutun kura çekilişi gerçekleştiriliyor.  Projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 78 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılacak olan dairelerin 18 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projede yer alan 78 adet 2+1 tip dairelere toplam 62 adet başvuru yapıldı. Projedeki 18 adet 3+1 tip dairelere ise toplam 12 adet başvuru yapıldı.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Bingöl Adaklı Toki Konutları projesinde kura çekilişi 27 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 13:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Bingöl Adaklı Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Bingöl İli, Adaklı İlçesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL