Toki Haberleri

Bitlis Ahlat Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 50 bin sosyal konut projesi kapsamında Bitlis İli, Ahlat İlçesi’nde hayata geçirilen Bitlis Ahlat Toki Konutları projesinde kura çekilişi tamamlandı…

tasinmazhaber.com Bitlis Ahlat Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 50 bin sosyal konut projesi kapsamında Bitlis İli, Ahlat İlçesi’nde hayata geçirilen Bitlis Ahlat Toki Konutları projesinde kura çekilişi tamamlandı. Kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Bitlis Ahlat Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Bitlis İli, Ahlat İlçesi’nde inşa edilen Bitlis Ahlat Toki Konutları projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekildi. Kura çekilişi 28 Eylül 2020 Pazartesi günü yapıldı. Hayata geçirilen proje  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Kontenjan gereği konutların yüzde 10’u Şehit Aileleri’ne, yüzde 25’i engelli vatandaşlara, yüzde 5’i ise emekli vatandaşlara ayrılmıştır.

Kura çekilişi canlı yayınlandı

Bitlis Ahlat Toki Konutları projesinde kura çekilişi 28 Eylül 2020 tarihinde Pazartesi günü gerçekleştirildi. Proje 50 bin sosyal toplu konut projesi kapsamında hayata geçiriliyor. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi 28 Eylül 2020 tarihinde Pazartesi günü gerçekleştirildi.

Bitlis Ahlat Toki kura sonuçları

50 bin sosyal konut kapsamında hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Konutların kura sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız…

Bitlis İli, Ahlat İlçesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL