Kampanyalar

Bizim Evler Güzelce taşındıktan sonra öde kampanyası

İhlas Yapı firması tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Büyükçekmece İlçesine bağlı 23 mahalleden biri olan Güzelce Mahallesi’nde hayata geçirilen Bizim Evler Güzelce projesinde başlatılan kampanya kapsamında dairenizi şimdi satın alıyorsunuz, ödemelere..

tasinmazhaber.com Bizim Evler Güzelce taşındıktan sonra öde kampanyası

İhlas Yapı firması tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Büyükçekmece İlçesine bağlı 23 mahalleden biri olan Güzelce Mahallesi’nde hayata geçirilen Bizim Evler Güzelce projesinde başlatılan kampanya kapsamında dairenizi şimdi satın alıyorsunuz, ödemelere ise teslimde başlıyorsunuz. Projede başlatılan kampanya detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Bizim Evler Güzelce projesinde 17 adet konut bloğu yer alıyor. Projedeki 17 adet konut bloğunda ise toplam 709 adet konuta yer verilmektedir. Projede 709 adet konutun dışında ayrıca 111 adet ticari üniteye de yer verilmektedir.

Projedeki daire özellikleri neler?

İhlas Yapı güvencesi ile İstanbul, Büyükçekmece İlçesi’nde inşa edilen proje Güzelce Mahallesi’nde denize nazır bir konumda yer alıyor. 92 bin 293 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde hayata geçirilen projede yer alan konut blokları 8 ile 10 katlı olacak şekilde projelendirildi. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Projedeki 2+1 tip daireler 96 metrekare ile 157 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Projedeki 3+1 tip daireler 163 metrekare ile 179 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Projede yer alan 4+1 tip dairelerin büyüklükleri ise 203 metrekare ile 214 metrekare olarak tasarlanmış durumda.

Bizim Evler Güzelce fiyatları ne kadar?

Bizim Evler Güzelce projesinde yer alan dairelerin fiyatları 671 bin TL’den başlıyor 2 milyon 240 bin 100 TL’ye kadar yükseliyor. Projede yer alan dairelerin detaylı fiyatları ise şu şekildedir.

Projede yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 671 bin TL’den başlıyor 1 milyon 308 bin 600 TL’ye kadar yükseliyor.

Projede yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları 927 bin TL’den başlıyor 1 milyon 864 bin 800 TL’ye kadar yükseliyor.

Projedeki 4+1 tip dairelerin fiyatları ise 1 milyon 170 bin TL’den başlıyor 2 milyon 240 bin 100 TL’ye kadar yükseliyor.

Taşındıktan sonra öde kampanyası

Bizim Evler Güzelce projesinde başlatılan kampanyaya göre dairenizi satın aldığınızda ödemenin yarısını peşin ödüyorsunuz, Kalan yüzde 50 oranındaki tutarı ise daireye taşındıktan sonra 120 ay vade ile ödemeye başlıyorsunuz. Projenin teslim tarihi ise 2021 yılı Nisan ayı olarak planlanmaktadır.

Projede sosyal alanlar neler?

Bizim Evler Güzelce projesi içerisinde kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı ve fitness salonu gibi sosyal alanlar yer alıyor. Kameralı güvenlik sisteminin 7/24 aktif olarak çalışması planlanan proje çevresinde, yaşam sakinlerine güvenli bir hayat vaat edilmiştir. Proje içerisinde çalışan annelerin en büyük kurtarıcısı olarak bilinen kreş avantajını da unutmamak gerek. Aynı zamanda projede peyzaj alanlarının özenle geliştirildiği site içerisinde yürüyüş yolu, meyve bahçeleri, piknik alanları, süs havuzu, futbol ve voleybol sahası, bisiklet yolu, mescit ve göl kafe gibi alanlar da yer alıyor.

Proje nerede yer alıyor?

Deniz manzarası ile taçlandırılan konutlar, E-5 otoyolunun yanında yer alıyor. Proje Güzelce Mahallesi, 9 Eylül Caddesi, 34530 Büyükçekmece / İstanbul adresinde yer alıyor. İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Bizim Evler Güzelce teslim tarihi  Nisan 2021 olarak planlanmış durumda.

Tel: 444 18 27

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL