Proje Haberleri

Bizimköy Evleri’nde hemen teslim

Kocaeli şehrinin Darıca ilçesinde Bizimköy Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Çavuşoğlu Yemenler Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede..

tasinmazhaber.com Bizimköy Evleri’nde hemen teslim

Kocaeli şehrinin Darıca ilçesinde Bizimköy Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Çavuşoğlu Yemenler Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Bizimköy Evleri projesi bünyesinde 305 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Osmangazi Mahallesi’nde inşa edildi. Bizimköy Evleri projesi Tuzla Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Bizimköy Evleri projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Konutlar 120 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Bizimköy Evleri projesindeki 3+1 konutlar 420 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 470 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL