Proje Haberleri

Botanica İstanbul hemen teslim

İstanbul şehrine bağlı bulunan Esenyurt ilçesinde Botanica İstanbul projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Mutlu Global Proje Geliştirme A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok..

tasinmazhaber.com Botanica İstanbul hemen teslim

İstanbul şehrine bağlı bulunan Esenyurt ilçesinde Botanica İstanbul projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Mutlu Global Proje Geliştirme A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 477 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Güzelyurt Mahallesi’nde inşa edildi. Botanica İstanbul projesi Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Botanica İstanbul projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 66 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Botanica İstanbul projesindeki 1+1 konutlar 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL