Proje Haberleri

Brüksel Residence nerede

Bursa ilinin en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Nilüfer ilçesinde Brüksel Residence projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Taham İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam..

tasinmazhaber.com Brüksel Residence nerede

Bursa ilinin en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Nilüfer ilçesinde Brüksel Residence projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Taham İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Brüksel Residence projesi bünyesinde 22 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje üç katlı olacak şekilde tasarlandı.

Proje kapsamında konut sahipleri için açık ve kapalı otopark hizmeti mevcut.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Brüksel Residence projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 67 metrekare ile 98 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 149 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Brüksel Residence projesi deprem yönetmeliğine uygun.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Ahmet Yesevi Mahallesi’nde inşa ediliyor. Brüksel Residence projesi 7. Bahçe Sokak No:5’te hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL