Proje Haberleri

Bu Kule kişiye özel ödeme planı ile satışta

Ulus İnşaat firması tarafından Ankara İli, Mamak İlçesi, Altınevler Mahallesi’nde hayata geçirilen Bu Kule Ankara projesinde kişiye özel ödeme planı ile satışa sunuldu. Toplam 26 bin metrekare inşaat alanına sahip..

tasinmazhaber.com Bu Kule kişiye özel ödeme planı ile satışta

Ulus İnşaat firması tarafından Ankara İli, Mamak İlçesi, Altınevler Mahallesi’nde hayata geçirilen Bu Kule Ankara projesinde kişiye özel ödeme planı ile satışa sunuldu. Toplam 26 bin metrekare inşaat alanına sahip proje 26 katlı tek konut bloğundan meydana geliyor.

Proje özellikleri neler?

26 katlı tek konut bloğundan meydana gelen projede toplam 184 adet daire yer alıyor. Projede toplam iki farklı tip daire seçeneğine yer verilmektedir. Konut projesi 92 adet 1+1 tip daire, 92 adet 2+1 tip daire toplam 184 adet daireden meydana geliyor.

2 bodrum kat + zemin kat + 23 normal katlı projede 184 adet dairenin dışında ayrıca 22 adet ticari üniteye de yer veriliyor. Projede yer alan 1+1 tip daireler brüt 70 metrekare olarak tasarlanmış durumda. Projede yer alan 2+1 tip dairelerin alanları ise brüt 97 metrekare olarak tasarlandı.

Bu Kule fiyatları ne kadar?

Bu Kule projesinde yer alan 1+1 tip satılık daire fiyatları 199 bin TL’den başlıyor. Projedeki 2+1 tip dairelerin fiyatları ise 329 bin TL’den başlıyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Proje içerisinde yer alan ticari ünitelerin satışları da devam ediyor. Projede 60 metrekare ile 326 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki toplam 23 adet ticari ünite yer almaktadır. Proje içerisinde yer alan 157 metrekare büyüklüğe sahip dükkan 2 milyon 350 bin TL’den satışa sunuluyor.

Bu Kule Cebeci projesinde yüzde 45 peşinat ödedikten sonra kalan tutarı ise 2021 yılı Mart ayında ödeme fırsatı sunuluyor. Projede ayrıca vade farksız kredi fırsatı da sunuluyor.

Proje nerede yer alıyor?

Bu Kule Ulus İnşaat projesi Altınevler Mahallesi, Güldalı Sokak, Mamak / Ankara adresinde yer almaktadır. Projede 7 / 24 kamera güvenlik sistemi, kapalı otopark gibi alanlar yer almaktadır. Samsun yolu üzerinde yer alan proje Esenboğa Havalimanı’na 19 km, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi’ne 2.5 km, Hacettepe Tıp Fakültesi’ne 3.5 km, Kızılay’a 5 km, Ulus’a 3.5 km mesafede yer alıyor.

Proje ne zaman teslim edilecek?

2021 yılı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne 2 km, Mamak Eğitim Merkezi Komutanlığı’na 1 km, Ankara Hastanesi’ne ise 2 km mesafede yer almaktadır.

Tel: 0532 477 64 83

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL