Bulvar 312 nerede

Google Haberlere Abone Ol

Ankara’ya bağlı bulunan Etimesgut ilçesinde Bulvar 312 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje MCC Üçel İnşaat A.Ş firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar on dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Bulvar 312 projesi bünyesinde 108 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Şehit Osman Avcı Mahallesi’nde inşa edildi. Bulvar 312 projesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Bulvar 312 projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 2 farklı plandan oluşuyor. Konutlar 130,2 metrekare ile 165,9 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Bulvar 312 projesindeki 3+1 konutlar 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın