Bulvar 37 nerede

Bulvar 37 projesi Aksaray ilinin merkez bölgesinde hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Osman Koçak İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkat çeken proje site anlayışı içerisinde hayata geçiriliyor. Proje toplamda üç konut bloğundan meydana geliyor. Projede yer alan konutlar beş katlı konut bloklarında bulunacak şekilde planlandı.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen proje bünyesinde 54 adet konut barındıracak şekilde tasarlandı. Proje, alıcılarına konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı sunuyor. Projede yer alan konutların satışları tüm hızıyla devam etmekte.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar lokasyonları itibariyle de dikkat çekiyor. Bulvar 37 projesinde yer alan konutlar Aksaray ilinin merkez bölgesinde yer alan Hacı Hasanlı Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda. Projede yer alan konutlar 714. Sokak No:4/203’te inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Proje konut bloğu olarak hayata geçiriliyor. Bahsi geçen projede yer alan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bulvar 37 projesindeki daireler 3+1 ve 4+1 konut tipinden meydana gelecek şekilde planlandı. Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların büyüklükleri de daire tipinde göre farklılık gösteriyor. Projede yer alan 3+1 konutların büyüklükleri 175 metrekare olarak hayata geçiriliyor. Bahsi geçen konutlardan 4+1 daire tipindekiler 200 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Tıpkı daire tipi ve büyüklüklerde olduğu gibi fiyatlarda da projedeki konutlara uygun olarak bir ücretlendirme yapıldı. Projede yer alan 3+1 konutların metrekare fiyatları 2 bin 229 TL’den başlayacak şekilde belirlendi. 4+1 konutların metrekare fiyatları ise 2 bin 450 TL’den başlıyor.

Bulvar 37 projesindeki 3+1 konutlar 390 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Konutların 2019 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0 382 213 39 93

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın