Emlak Magazin

Burcu Biricik Ayvalık’tan ev aldı

32 yaşındaki oyuncu gayrimenkule yatırım yapmaya karar vermiştir. Camdaki Kız dizisinin yıldızı, oyuncu Burcu Biricik, Ayvalık, Küçükköy mevkiinden ev satın almıştır. Ayvalık Küçükköy’de ev Sahibi Oldu Hürriyet’in haberine göre, Burcu..

tasinmazhaber.com Burcu Biricik Ayvalık’tan ev aldı

32 yaşındaki oyuncu gayrimenkule yatırım yapmaya karar vermiştir. Camdaki Kız dizisinin yıldızı, oyuncu Burcu Biricik, Ayvalık, Küçükköy mevkiinden ev satın almıştır.

Ayvalık Küçükköy’de ev Sahibi Oldu

Hürriyet’in haberine göre, Burcu Biricik dizim çekimlerine ara verdikleri bir hafta sonunda soluğu Ayvalık’ta aldı. Küçükköy mevkiinde tarihi bir ev satın aldığı konuşulan oyuncu, başına yemeni, üzerine şalvar giyerek zeytin topladı. Biricik, burada çektirdiği fotoğrafları da sevenleriyle paylaşmadan edemedi.

Burcu Biricik kimdir?

Oyuncu 4 Mayıs 1989 tarihinde doğmuştur. Oyuncu, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda yer alarak başlamıştır. Burada sahnelenen “İkinin Biri”, “Yaşlı Hanımın Ziyareti”, “Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım” ve “Yedi Kocalı Hürmüz” gibi çeşitli oyunlarda rol almıştır. 32 Yaşında olan oyuncu Emre Yetkin ile evlidir.

Diğer emlak magazin haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL