Burdur Yeşilova Toki kura sonuçları

Google Haberlere Abone Ol

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Burdur İli, Yeşilova İlçesi’nde hayata geçirilecek olan Burdur Yeşilova Toki Evleri projesinde kura çekilişi bugün yapılacak. Kura çekilişinin ardından Burdur Yeşilova Toki kura sonuçları açıklanacak. Kura sonuçları açıklandıktan hemen sonra ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubunu konut sahibi yapmak için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Bu projelerden biri de Burdur İli, Yeşilova İlçesi’nde hayata geçirilecek olan Burdur Yeşilova Toki Konutları projesi olacak. Projede hak sahibi belirleme kuraları bugün gerçekleştirilecek. Hayata geçirilecek olan projede toplam 241 adet daireye yer verilecek.

Burdur Yeşilova Toki Evleri projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı konut tipine yer verilecek. Projede yer alan dairelerin alanları ise ihale yapıldıktan sonra netlik kazanacak. Ancak yapılacak olan 2+1 tip konutların 75 ile 80 metrekare civarında, 3+1 tip konutların ise 100 metrekare civarında olması bekleniyor. Projede yer alan dairelerin 169 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projedeki dairelerin 72 tanesi ise 3+1 tip evlerden meydana geliyor. Konut bloklarının ise zemin +2, zemin + 3 veya zenim + 4 normal katlı olması bekleniyor.

Kura çekilişi ne zaman yapılacak?

Burdur Yeşilova Toki Konutları projesinde kura çekilişi 29 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. Toplam 241 adet dairenin kurasının çekilişinin yapılacağı proje 100 bin toplu konut projesi kapsamında hayata geçirilecek. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapılacak. Canlı olarak yayınlanacak olan kura çekilişi 29 Haziran 2020 tarihinde Pazartesi günü Saat: 15:00’da yapılacak.

Burdur Yeşilova Toki kura sonuçları

241 adet konutun yer verildiği toplu konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

2+1 dairelerin kura sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız…

3+1 dairelerin kura sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız…

Burdur İli, Yeşilova İlçesi’nde hayata geçirilecek olan projenin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın