Bursa Modern yüzde 0.64 faiz oranı ile satışta

Google Haberlere Abone Ol

Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde Bursa Modern projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Sinpaş GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırılmış durumda.

Projede yer alan konutlar yaşama kazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Bursa Modern projesi bünyesinde bin 466 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı. Projede yer alan bloklar 23 katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Bursa Modern projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 86 metrekare ile 191 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Bursa Modern projesindeki 1+1 konutlar 350 bin 142 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 425 bin 138 TL’den başlıyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 517 bin 864 TL’den başlayarak alıcılarına sunuluyor. Projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 710 bin TL’den başlamakta.

Projedeki ödeme kampanyası nedir?

Bahsi geçen konutlar için yeni bir ödeme kampanyası mevcut. Bursa Modern projesinde 0.64 vadelendirme oranı ile birlikte 180 aya varan vadelendirmeler yapılıyor. Üstelik ilk 12 ay da ödeme alınmamakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın