Bursa Modern’te taksit fırsat

Google Haberlere Abone Ol

Bursa iline bağlı bulunan Osmangazi ilçesinde Bursa Modern projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Sinpaş GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar yirmi üç katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Bursa Modern projesi bünyesinde bin 466 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar konumu itibariyle de ilgi görüyor. Bursa Modern projesi Cumhuriyet Mh, Demirtaş, 4. Cdadde’de bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Bursa Modern projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Konutlar 86 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Bursa Modern projesindeki 1+1 konutlar 323 bin 198 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 356 bin 193 TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 517 bin 139 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Bahsi geçen projedeki konutlara sahip olmak isterseniz firmanın sunduğu taksitlendirme fırsatından yararlanabilirsiniz.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın