İhaleler Toki Haberleri

Bursa Yıldırım Mevlana Toki ihalesi yapılıyor

lBursa İli, Yıldırım İlçesi,  Mevlana Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Bursa Yıldırım Mevlana 7. Etap Toki Evleri projesinin ilahesi için geri sayım başladı. Toplu Konut projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu..

tasinmazhaber.com Bursa Yıldırım Mevlana Toki ihalesi yapılıyor

lBursa İli, Yıldırım İlçesi,  Mevlana Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Bursa Yıldırım Mevlana 7. Etap Toki Evleri projesinin ilahesi için geri sayım başladı. Toplu Konut projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa ettirilecektir. Peki Bursa Yıldırım Mevlana Toki ihalesi ne zaman yapılacak? Sorunun cevabına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Projedeki daire tipleri ve büyüklükleri

Toplu Konut projesi ihalesi Bursa İli Yıldırım İlçesi Mevlana Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi 7 Etap 644 Adet Konut ve 177 adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi olarak yapılacaktır. Toplu Konut projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı tip daire seçeneklerine yer verilmesi beklenmektedir. Bursa Yıldırım Mevlana Toki Evleri projesinde yer alan konut blokları zemin kat + 4 normal katlı olması beklenmektedir. Veya zemin kat + 5 normal katlı olacak şekilde olması beklenmektedir. Projede konutların dışında 177 adet ticari ünite ve çevre düzenleme işi de yer almaktadır.

Bursa Yıldırım Mevlana Toki ihalesi ne zaman?

Toplam 644 adet daireden meydana gelen Bursa Yıldırım Mevlana 7. Etap Toki Konutları projesinin ihale günü yaklaştı. Projenin ihalesi 24 Mayıs 2021 tarihinde Pazartesi günü gerçekleştirilecek. İlahe Pazartesi günü Saat 14:00’da başlayacaktır. Bursa İli Yıldırım İlçesi Mevlana Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi 7 Etap 644 Adet Konut ve 177 adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi konvansiyonel kalıp sistemi ile gerçekleştirilecektir.

İhalesi gerçekleştirilecek olan toplu konut projesinde 644 adet konut mevcuttur. Ayrıca konutların dışında 77 adet dükkan da yer almaktadır. Proje içerisinde ayrıca spor alanları oyun alanları, park alanları ve peyzaj alanları gibi alanlarında yer alması beklenmektedir. Toplu konut projesi açık ihale usulü ile ihale edilecektir. Proje ile ilgi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer tesliminin yapılarak işe başlanması gerekmektedir. İşe başlanma tarihinden sonra 600 takvim gününde de işin bitirilmesi gerekmektedir. Söz konusu ihaleye katılmak için teklif edecekleri tutarın yüzde 3’ünden az olmamak kaydı ile belli bir tutarda geçici teminat vermeleri gerekmektedir.

Bursa Yıldırım Mevlana Toki Konutları projesi ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için 444 86 54 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Toki Haberleri için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL