Büyükyalı Fendi Casa bloğu satışa çıktı

İstanbul’un en şık daireleri Fendi Casa imzasıyla Büyükyalı İstanbul projesinde yer alıyor. Büyükyalı projesinin Fendi Casa imzası taşıyan “Büyükyalı furnished by Fendi Casa” bloğu satışa sunuldu.

2019 yılı Eylül ayında yaşamın başlaması planlanan Büyükyalı İstanbul projesinde Fendi Casa şıklığıyla tasarlanan konutlar daire sahiplerinin yaşamlarına konfor ve keyif katıyor.

İstanbul Boğazı’nın girişinde, Fendi Casa çizgisiyle inşa edilen Büyükyalı furnished by Fendi Casa bloğu, gerçek lüksü yaşamak isteyenler için benzersiz bir fırsat sunuyor.

Büyükyalı furnished by Fendi Casa bloğunun terasında yer alan ve Boğaz manzarasına karşı konumlanan Lounge alanı ile daire sakinleri keyifli vakit geçirebilecekler. Projedeki yer alan bu bloğun terasındaki sonsuzluk havuzu da yer almaktadır. Söz konusu havuz Marmara Denizi, İstanbul Boğazı ve Tarihi Yarımada manzarasına sahip bir konumda yer alıyor.

Büyükyalı İstanbul projesinde daire sahibi olanlara kuru temizlemeden dünyanın farklı ülkelerindeki en seçkin restoranlarda rezervasyona, konser biletlerinden uluslararası seyahatlere, uçak, yat, helikopter, klasik otomobil ve limuzin kiralamadan çiçek ve hediye gönderimine kadar, dünyada eşi benzeri olmayan “Concierge Hizmetleri” sunuluyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın