Capella Park ödeme planı

Google Haberlere Abone Ol

Eskişehir şehrine bağlı bulunan Odunpazarı ilçesinde Capella Park projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Aydoğanlar Ilgaz İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Capella Park projesi bünyesinde 345 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Büyükdere Mahallesi’nde inşa edildi. Capella Park projesi Gençlik Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Capella Park projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 126 metrekare ile 286 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar için alıcılarına kolaylık sağlanıyor. Capella Park projesindeki daire ve dükkanlardan satın almak isteyen vatandaşlara kişiye özel ödeme planları sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın