Çaycuma Karamusa Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Zonguldak İli, Çaycuma İlçesi, Karamusa Mahallesi’nde inşası devam eden Zonguldak Çaycuma Karamusa Toki Konutları projesi için hak sahibi belirleme kuraları bugün çekiliyor.

Toplam 380 adet sosyal konutun yer aldığı Zonguldak Çaycuma Karamusa Toki Evleri projesindeki toplam 220 adet 3+1 dairenin hak sahibi belirleme kurası 06 Ağustos 2019 tarihinde, Salı günü Çaycuma’da  Çaycuma Kültür ve Sanat Merkez’inde Saat: 14:00’da noter huzurunda gerçekleştirilecek. Kura Çekilişi yapıldıktan sonra Zonguldak Çaycuma Karamusa Toki kura sonuçları belli olacak.

Zonguldak Çaycuma Karamusa Toki kura sonuçları belli olduktan sonra ise kura listesi Toki’nin web sitesinden yayınlanmaktadır. Kura sonuçlarını web sitesi üzerinden hak sahibi kimlik numarası girilerek öğrenmek mümkün olmaktadır. Projede yer alan daireler 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam iki tip olarak tasarlandı.

Sosyal konut projesinde yer alan konutların 157 tanesi 2+1 tipinde, 223 tanesi ise 3+1 tipinde tasarlandı.  Projede yer alan konut blokları bodrum kat+ zemin kat + 3 normal katlı olarak projelendirildi. Toplu konut projesinde dairelerin dışında ayrıca 1 adet ticaret merkezi de yer alıyor.

Çaycuma Karamusa Toki kura sonuçları nerede yayınlanıyor?

Zonguldak Çaycuma Karamusa Toki Evleri projesindeki 220 adet dairenin kura sonuçlarını TOKİ’nin web sitesi üzerinden Hak Sahibi Kimlik No bilgisini girerek öğrenmek mümkün.

Tel: 444 86 54

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın