Proje Haberleri

Çaycuma Yaşam Park Evleri satışları devam ediyor

Kamil Mantarlı İnşaat firması tarafından Çaycuma konut projesi hayat bulmaktadır. Çaycuma Yaşam Park Evleri konut projesi Zonguldak İli, Çaycuma İlçesi, Yeni Mahallesinde inşa edilmektedir. Proje kapsamında inşaat çalışmaları ve daire..

tasinmazhaber.com Çaycuma Yaşam Park Evleri satışları devam ediyor

Kamil Mantarlı İnşaat firması tarafından Çaycuma konut projesi hayat bulmaktadır. Çaycuma Yaşam Park Evleri konut projesi Zonguldak İli, Çaycuma İlçesi, Yeni Mahallesinde inşa edilmektedir. Proje kapsamında inşaat çalışmaları ve daire satışları devam etmektedir.

Zonguldak’ın en güzel konumu olan Çaycuma merkezde hayata geçirilen proje, Yeni Mahallede yer alıyor. Zonguldak konut projesinin bütün detaylarını haberimizden okuyabilirsiniz. Projede yer alan daire tipleri nelerdir? Daire boyutları ne kadardır? Konut fiyatları nedir? Proje özelliklerine dair bütün bu soruların yanıtını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Proje Özellikleri Nelerdir?

Konut projesi Çaycuma İlçesi, Yeni Mahallesinde yer alan ara alanı üzerinde inşa edilmiştir. Proje 4 katlı 3 konut bloğundan meydana gelmektedir. Aynı zamanda proje kapsamında toplam 48 adet daire bulunmaktadır. Kamil Mantarlı, estetik, kalite ve güven hususlarını merkezde tutarak, insan yaşamında verdiği değeri bütün projelerinde göstermektedir.

Çaycuma Yaşam Park Evleri konut projesindeki daire içleri lakpanel mutfak dolabı, 1.sınıf kapılar, geniş vestiyer, görüntülü diafon gibi özelliklere sahiptir. Aynı zamanda proje asansörlü olup, otopark gibi olanaklara da sahiptir. Zonguldak konut projesinde tek tip daire seçeneğine yer verilmiştir. Bu daireler 2+1 olarak tasarlanmış olup brüt 132 metrekare alana sahiptir.

Konut projesi, modern bir mimari yapıya sahip, şık ve ergonomik merkezi konumunda yer almaktadır. Aynı zamanda Kamil Mantarlı İnşaat güvencesi ve tecrübesiyle deprem yönetmeliğine uygun dairelerden oluşmaktadır.

Çaycuma Yaşam Park Evleri Fiyatları Ne Kadar?

Zonguldak Çaycuma konut projesinde yer alan konutların fiyatları özel fiyatlarla sahiplere sunulmaktadır. Bu kapsamda satışları devam eden konutların fiyatları 580 bin TL’den başlamaktadır. Aynı zamanda özel fiyatlarla satışa sunulan dairelerin satışlarında firma avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Proje Nerede Bulunuyor?

Çaycuma Yaşam Park Evleri konut projesi Yeni Mahallede, Çaycuma/Zonguldak adresinde yer almaktadır. Proje konumu itibari ile yeni pazaryeri karşısında konumlandırılmıştır.

Proje ile ilgili daha detaylı bilgi almak için “0532 310 12 31 ve 0541 246 37 67” numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL