Proje Haberleri

Cebeci Residence Pendik fiyat listesi

Cebeci Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat A.Ş. firması tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Pendik İlçesi, Doğu Mahallesi’nde hayata geçirilen Cebeci Residence Pendik projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor.  Cebeci Residence Pendik fiyat..

tasinmazhaber.com Cebeci Residence Pendik fiyat listesi

Cebeci Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat A.Ş. firması tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Pendik İlçesi, Doğu Mahallesi’nde hayata geçirilen Cebeci Residence Pendik projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor.  Cebeci Residence Pendik fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

5 bin 075 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 16 katlı iki konut bloğu yer alıyor. Proje toplam 31 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip. Proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar 16 katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 89 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede daire özellikleri neler?

Söz konusu olan projedeki konutlar altı farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Cebeci Residence Pendik projesinde bulunan konutlar 1+0’dan 5+1’e kadar değişiklik gösterecek daire tiplerinden meydana geliyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de sekiz farklı plandan oluşuyor. Konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen projede 59 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde seçenekler yer alıyor.

Cebeci Residence Pendik fiyat listesi

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda.

  • Cebeci Residence Pendik projesinde yer alan brüt 47 metrekare büyüklüğe sahip 1+0 tip daireleri 508 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Brüt 69 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 tip daireler fiyatları ise 820 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Projede yer alan brüt 92 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip dairler 1 milyon 82 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Brüt 110  metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip dairler 1 milyon 535 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Brüt 207 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 tip dairler 2 milyon 762 bin TL ile 2 milyon 803 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Brüt 217 metrekare büyüklüğe sahip 5+1 tip dairler 3 milyon 136 bin TL ile 3 milyon 182 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Proje nerede yer alıyor?

Bahsi geçen konutlar Doğu Mahallesi’nde inşa edildi. Cebeci Residence Pendik projesi Madalyon Sokak’ta yer alıyor.

Proje künyesi

Adres: Doğu Mahallesi, Aydınlı Yolu Caddesi, Madalyon Sokak, No:8/1 Pendik / İstanbul
Daire sayısı : 89
Daire tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Daire büyüklükleri : 50 – 396
Teslim tarihi : Hemen teslim
Telefon: 444 6 249

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL