Cer İstanbul’da yüzde 10 indirim fırsatı

İstanbul şehrine bağlı bulunan Fatih ilçesinde Cer İstanbul projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ege Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Cer İstanbul projesi bünyesinde 125 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar üç katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Cer İstanbul projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 64 metrekare ile 176 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 1 milyon 463 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 2 milyon 961 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Cer İstanbul projesinde bulunan 3+1 konutlar da 3 milyon 235 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Cer İstanbul projesinde bulunan konutlar için alıcılara yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca firma bünyesinde 18 ay ödeme alınmıyor. Ege Yapı’nın hayata geçirdiği kampanya kapsamında 0,99 vade oranı ile 120 ay vadelendirme mümkün.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın