Proje Haberleri

City Life 10 Balıkesir 120 ay vade fırsatıyla satışta

Balıkesir Altıeylül konut projesi Enisler Group Firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde inşa City Life 10 Balıkesir konut projesinde daire satışları da devam etmektedir…

tasinmazhaber.com City Life 10 Balıkesir 120 ay vade fırsatıyla satışta

Balıkesir Altıeylül konut projesi Enisler Group Firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde inşa City Life 10 Balıkesir konut projesinde daire satışları da devam etmektedir. Konut projesinde yer alan daire tipleri neler? Dairelerin büyüklükleri ne kadar? Daire fiyatları ne kadar? Gibi bütün sorulara haberimizin devamında yanıt bulabilirsiniz.

Proje Özellikleri Nelerdir?

Konut projesi Kartepe Emekevler Mahallesi üzerinde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Arsa üzerinde yükselmekte olan konut projesi 4 bloktan meydana gelmektedir. Konut projesinin yükseldiği site içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, tenis kortu, basketbol sahası gibi sosyal alanlar mevcuttur. Ayrıca açık ve kapalı kafeterya, mini club gibi olanaklar da yer almaktadır. Bunların yanı sıra 7/24 kamera ve güvenlik, otopark, su deposu, jeneratör gibi hizmetler de bulunmaktadır. Site içerisinde aynı zamanda alışveriş caddesi ve oyun odalar gibi sosyal alanlar da yer almaktadır.

4 adet bloktan meydana gelen City Life 10 Balıkesir konut projesinde üç tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Bu daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda dairelerin büyüklükleri; 2+1 tip daireler 107-139 metrekare, 3+1 daireler 176 metrekare, 4+1 daireler ise 193 metrekareden oluşmaktadır.

City Life 10 Balıkesir Daire Fiyatları Ne Kadar?

Balıkesir konut projesinde yer alan konutlar, 0,99 faiz oranlı kredi imkanları ile satışa sunulmaktadır. Projede yer alan dairelerin fiyatları 720 bin TL’den başlamaktadır.

Büyüklükleri 107 metrekare ile 139 metrekare arasında değişen 2+1 tip daireler 720 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

176 metrekare büyüklüğe sahip olan 3+1 daireler 1 milyon 219 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Brüt 193 metrekare alana sahip olan 4+1 daireler 1 milyon 395 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca daire satışlarında 120 aya varan vade fırsatları da bulunmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Konut projesi, Gaziosmanpaşa Mahallesinde yer almaktadır. Ayrıca İzmir yolu üzerinde 10Bursa Alışveriş Merkezinin ve Şehir Hastanesinin yanı başında konumlandırılmıştır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0266 502 12 12 ve 0544 367 10 10 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL