Toki Haberleri

Çorum Merkez Kuruçay Toki kura sonuçları belli oldu

Konut projesi Çorum İli, Merkez İlçesi, Kuruçay Mahallesi’nde yer almaktadır. Çorum Merkez Kuruçay Konutları projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilmektedir. Çorum Merkez Kuruçay Mahallesi 743 Adet Konut..

tasinmazhaber.com Çorum Merkez Kuruçay Toki kura sonuçları belli oldu

Konut projesi Çorum İli, Merkez İlçesi, Kuruçay Mahallesi’nde yer almaktadır. Çorum Merkez Kuruçay Konutları projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilmektedir. Çorum Merkez Kuruçay Mahallesi 743 Adet Konut projesi içerisinde yer alan konutların sahipleri belli olmuştur. Bu kapsamda Çorum Merkez Kuruçay Toki kura sonuçları da akşam saatlerinde TOKİ’nin web sitesinde yayınlanması beklenmektedir.

Toplu konut projesi özellikleri neler?

Çorum Merkez Kuruçay Toki Evleri projesinde toplam 743 adet konuta yer verilmiştir. Hayata geçirilen projedeki 743 dairenin 271 tanesinin kura çekilişi gerçekleşmiştir. Toplu konut projesindeki konutların 232 tanesi 2+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca geri kalan 39 adet konut ise 3+1 tip konutlardan oluşmaktadır.

Çorum Merkez Kuruçay Toki Konutları projesindeki 2+1 tip daireler brüt 75.73 metrekare büyüklüğündedir. Ayrıca 2+1 tip dairelerin net büyüklükleri ise 59.88 metrekare olacak şekilde tasarlanmıştır. Toplu konut projesindeki 3+1 tip konutlar brüt 108.93 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca 3+1 tip konutların net alanları ise 88.08 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Çorum Merkez Kuruçay Toki Konutları fiyatları ne kadar?

Çorum toplu konut projesinde yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 159 bin 581 TL’den başlamaktadır. Söz konusu 2+1 tip dairelerin fiyatları  197 bin 638 TL’ye kadar yükselmektedir. Ayrıca konut projesindeki 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 206 bin 317 TL’den başlamaktadır. 3+1 tip dairelerin fiyatları 291 bin 804 TL’ye kadar yükselmektedir.

Çorum Merkez Kuruçay Toki Konutları projesinde ödeme seçeneklerine baktığımızda 2+1 tip dairelerde tek ödeme seçeneği bulunmaktadır. 3+1 tip konutlarda ise iki farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır. 2+1 tip konutlarda yüzde 12 peşinat, 180 ay vade ile taksitlendirme imkanı bulunmaktadır. 3+1 tip konutlarda ise birinci alternatifte yüzde yüzde 10 peşinat, 180 ay vade ile taksitlendirme imkanı bulunmaktadır. İkinci seçenekte ise yüzde 20 peşinat, 240 ay vade ile taksitlendirme imkanı bulunmaktadır.

Çorum Merkez Kuruçay Toki kura sonuçları

Konut Belirleme Kurası 10 Eylül 2021 Cuma günü korona virüs tedbirleri nedeni ile seyircisiz olarak gerçekleştirilmiştir. Saat 15:00’de başlayan kura çekilişi noter huzurunda gerçekleştirilmiştir. Kura çekilişi TOKİ’nin FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanmıştır. Ayrıca kura sonuçlarına web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Sonuçlara en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirler.

Kura listesine ulaşmak için tıklayınız…

Diğer Toki haberleri için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL