Country Plus Trend fiyatları

Google Haberlere Abone Ol

İzmir ilinin Seyrek ilçesinde Country Plus Trend projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Frh – Sertürk Adi Ortaklığı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birden çok bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Country Plus Trend projesi bünyesinde 73 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar üç katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede bulunan konutların ödeme planında ise alıcılara vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Country Plus Trend projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 79 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri dört farklı plandan meydana geliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde inşa ediliyor. Country Plus Trend projesi Kaynaklar Caddesi, Jandarma Karşısı’nda bulunuyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 248 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 268 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Country Plus Trend projesinde bulunan 3+1 konutlar da 474 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde tamamlanıp alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın