Proje Haberleri

Çukurova Balkon fiyatları

İstanbul’un Kartal ilçesinde Çukurova Balkon projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Çukurova Gayrimenkul firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz..

tasinmazhaber.com Çukurova Balkon fiyatları

İstanbul’un Kartal ilçesinde Çukurova Balkon projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Çukurova Gayrimenkul firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar 8 bin 200 metrekarede olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 261 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yeni Soğanlık Mahallesi’nde inşa edildi. Çukurova Balkon projesi Pamukkale Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Çukurova Balkon projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 66 metrekare ile 273 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Çukurova Balkon projesindeki 2+1 konutlar 858 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 350 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutların en yüksek fiyatı ise 1 milyon 600 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL