Proje Haberleri

Defne Sitesi Afyon ilinde yükseliyor! Satılık 3 + 1 daireler ne kadar?

Defne Sitesi Afyon şehir merkezinde yer alan kullanışlı 3 + 1 dairelerden oluşur. Yine bu şehrin merkezinde Gülsüm Sitesi’ni de kurmuş olan Çelik İnşaat, yapı kalitesi ile farkını göstermektedir. Tam..

tasinmazhaber.com Defne Sitesi Afyon ilinde yükseliyor! Satılık 3 + 1 daireler ne kadar?

Defne Sitesi Afyon şehir merkezinde yer alan kullanışlı 3 + 1 dairelerden oluşur. Yine bu şehrin merkezinde Gülsüm Sitesi’ni de kurmuş olan Çelik İnşaat, yapı kalitesi ile farkını göstermektedir. Tam olarak 2 bin 276 metrekare büyüklüğündeki site alanı, deprem riskinin düşük olduğu bir arazi üzerindedir. Bununla birlikte inşaat çalışmaları son deprem yönetmeliğine uygun olarak sürmüştür. Dairelerin sahip olduğu ısı yalıtımı ise enerji tasarrufu açısından önemli olmaktadır.

Dairelerin brüt büyüklüğü yaklaşık olarak 130 metrekaredir. Net büyüklükler ise 120 – 125 metrekare civarındadır. Bu konutların sahip olduğu donanımlardan bazıları ise şunlardır:

  • Ebeveyn banyosu
  • Kaliteli duşakabin
  • LED ışıklar
  • Kombi altyapısı
  • Oldukça net görüntü veren diyafon sistemi
  • Kiler odası
  • Üçlü ankastre mutfak seti
  • Zorlamalara karşı dirençli çelik dış kapı

Konutları genel olarak bu özellikleri ile öne çıkan projenin kapalı otopark imkanı da bulunmaktadır.

Bu site tam olarak nerede yükselmektedir?

Defne Sitesi Afyon Fatih Mahallesi üzerinde yer almaktadır. Şehrin en hızlı gelişen bölgeleri arasındaki bu mahalle güvenli ve sakin bir yaşam için doğru yerlerden birisidir. Ayrıca konutlar, Filistin Caddesi’ne bağlanan 795. Sokak üzerindedir. Afyon – Ankara Yolu, 8 No’lu Aile Sağlığı Merkezi, Şükrü Çelikalay Camii ve Osman Attila Ortaokulu ise çok yakın mesafede bulunur. Ayrıca siteye yakın olan diğer konutlar arasında Nida Sitesi, İhlas Sitesi, Miraç Konakları ve Hakan Sitesi vardır.

Defne Sitesi Afyonkarahisar projesinde bulunan satılık dairelerin fiyatı ne kadardır?

Çelik İnşaat’ın bu daireleri, Fatih Mahallesi’nin en güzel konutlarındandır. Ayrıca fiyatlar ise yaklaşık 425 bin TL civarında olarak uygun görünmektedir. Proje özellikleri ve konut fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için ise şu numarayla irtibat kurulmalıdır:

  • 0 535 555 41 21

Defne Sitesi Afyon satılık daire fiyatları gibi güncel proje bilgilerini merak ediyorsanız TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL