Değişim Villaları 2’de konforlu yaşam

Gaziantep iline bağlı olan Oğuzeli ilçesinde Değişim Vilları 2 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Değişim İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Bahsi geçen projedeki villalar, alıcılarına konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Değişim Vilları 2 projesi bünyesinde 88 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Büyükşahinbey Mahallesi’nde inşa edildi. Değişim Vilları 2 projesi Tepeardı Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Değişim Vilları 2 projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 145 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Değişim Vilları 2 projesindeki 2+1 konutlar 235 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 350 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Bir Cevap Yazın