Proje Haberleri

Dekar Kıyıbahçe projesinde lansmana özel indirim

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde, Dekar Yapı firması imzasıyla hayata geçirilen Dekar Kıyıbahçe konut projesi, toplam 85 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Konut projesinde toplam 84 blokta 244 adet bahçeli..

tasinmazhaber.com Dekar Kıyıbahçe projesinde lansmana özel indirim

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde, Dekar Yapı firması imzasıyla hayata geçirilen Dekar Kıyıbahçe konut projesi, toplam 85 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Konut projesinde toplam 84 blokta 244 adet bahçeli dubleks bulunuyor. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri yer alıyor.

Projedeki konutların büyüklükleri 140 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor. Ayrıca tüm evlerin büyüklükleri 40 metrekare ila 200 metrekare arasında değişen bahçeleri de var. Projenin Nisan 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Dekar Kıyıbahçe konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki 2+1 tipteki konutlar 1 milyon 357 bin TL ila 1 milyon 425 bin TL arasında fiyatlarla, 3+1 tipteki konutlar 1 milyon 567 bin TL ila 1 milyon 945 bin TL arasında fiyatlarla ve 4+1 tipteki konutlar ise 2 milyon 121 bin TL ila 2 milyon 372 bin TL arasında fiyatlarla satılıyor.

Projede lansmana özel ödeme seçenekleri mevcut. Projede, peşin alımlarda yüzde 20 indirim yapılıyor. Yapı Kredi ile liste fiyatı üzerinden yüzde 0,98 faiz oranı ile kredi kullanabilmek de mümkün.

Dekar Kıyıbahçe konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde güvenlik, çocuk oyun alanı, futbol sahası, basketbol sahası, sauna, tam donanımlı spor salonu ve açık yüzme havuzu gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği bulunuyor.

Projede ebeveyn banyosu ve ankastre mutfak da mevcut. Konut projesinde geniş peyzaj alanları da bulunuyor. Projede 7 bin 500 metrekare büyüklüğünde 10 adet organik gölet var.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Konut projesi, oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Konut projesinden toplu taşıma olanaklarına da kolayca ulaşılabiliyor.

Dekar Kıyıbahçe konut projesi, Ömerli Mahallesi, 34794 Çekmeköy/İstanbul adresinde yer alıyor. Konut projesi ile ilgili detaylı bilgilere 0212 465 48 94-95 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL