Emlak Haberleri Manşet

Dekar Kıyıbahçe projesindeki daire fiyatları

Dekar Yapı tarafından inşa edilen Dekar Kıyıbahçe projesindeki dördüncü etapta yer alan bahçeli dairelerin satışları başladı. Üçüncü etaptaki dairelerin satışı sürerken projenin ilk iki etabındaki satışlar, tamamlandı. Ömerli’ye konumlandırılan proje..

tasinmazhaber.com Dekar Kıyıbahçe projesindeki daire fiyatları

Dekar Yapı tarafından inşa edilen Dekar Kıyıbahçe projesindeki dördüncü etapta yer alan bahçeli dairelerin satışları başladı. Üçüncü etaptaki dairelerin satışı sürerken projenin ilk iki etabındaki satışlar, tamamlandı.

Ömerli’ye konumlandırılan proje Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprülerine 15’er dakikalık mesafede bulunuyor. Kolejleri, özel liseleri ve vakıf üniversitelerini çevresine alan proje, Anadolu Yakası’ndaki iş merkezlerine ve havaalanlarına kolay ulaşım imkânı sunuyor.

Arsa alanı 84 bin 844 metrekare büyüklüğünde olan projenin BREEAM çevre değerlendirme metoduna uygunluğuyla en yüksek seviyede verimliliği sağlayacak şekilde tasarlandığı belirtiliyor.

Dekar Kıyıbahçe projesindeki eğlence aktiviteleri

Yarı olimpik ve açık yüzme havuzunun da inşa edileceği projede iki adet çocuk oyun parkı, basketbol, voleybol ve tenis sahaları kuruluyor. Fitness salonu ve saunanın da inşa edildiği projedeki bahçeli dubleks daireler, 7 bin 860 metrekarelik göletin kıyısında yer alıyor.

Spor merkezinin yer aldığı projedeki ilk iki etabındaki satışların hızlı bir şekilde tamamlandığı belirtildi.

Projedeki daire fiyatları neler?

Dekar Kıyıbahçe projesinde, yan yana konumlu sıralı bahçeli dubleksler bulunuyor.

Çekmeköy ilçesinde inşa edilen projedeki dairelerde işlik, depo ve ebeveyn banyosu da yer alıyor. Ömerli Mahallesi’ne konumlandırılan projedeki net 95,73 (brüt 141) büyüklüğündeki iki odaya ve bir salona sahip bahçeli dubleks evler, 1 milyon 642 bin 260 lira ile 1 milyon 813 bin 960 lira arasındaki seçeneklerle sunulurken projedeki net 146.49 (brüt 200) metrekarelik alana sahip dört odalı ve bir salonlu daireler, 2 milyon 600 bin 750 lirayla 2 milyon 791 bin 640 lira arasında değişiyor.

Net 118.45 (brüt 160) metrekare büyüklüğüyle net 124.3 (brüt 172) metrekare büyüklüğü arasındaki üç odalı ve bir salonlu bahçeli dubleks tipi evler, 2 milyon 31 bin 110 lira ile 2 milyon 204 bin 820 lira arasındaki seçeneklerle satışa sunuluyor.

Dekar Kıyıbahçe projesindeki bahçeli daire seçenekleri

Dekar Kıyıbahçe projesi nerede?

Satış ofisi adres: Ömerli Mahallesi, Kadirova Caddesi, No: 36, Ömerli – Çekmeköy/İstanbul

Satış ofisi telefon: +90 (216) 504 15 10

Elektronik posta: info@dekarkiyibahce.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL