Proje Haberleri

Denge Towers hemen teslim

İstanbul’a bağlı bulunan Sancaktepe ilçesinde Denge Towers projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Denge Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje..

tasinmazhaber.com Denge Towers hemen teslim

İstanbul’a bağlı bulunan Sancaktepe ilçesinde Denge Towers projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Denge Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen Denge Towers AVM Yaşam projesi bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar on dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Denge Towers projesi bünyesinde 120 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Osmangazi Mahallesi’nde inşa edildi. Denge Towers projesi Değirmen Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Sancaktepe konut projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 43,15 metrekare ile 196,86 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Denge Towers fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda.

Denge Towers projesindeki brüt 66 metrekare 1+1 tip daireler 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Söz konusu projedeki brüt 72 metrekare 1+1 tip daireler 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Brüt 112 metrekare alana sahip 2+1 tip daireler ise 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede bulunan brüt 145 metrekare 3+1 tip daire ise 770 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi için 0543 657 27 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL