Toki Haberleri

Denizli Bozkurt Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Denizli İli, Bozkurt İlçesi, Bozkurt Mahallesi’nde 50 bin Sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Denizli Bozkurt Toki Konutları projesinde yer..

tasinmazhaber.com Denizli Bozkurt Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Denizli İli, Bozkurt İlçesi, Bozkurt Mahallesi’nde 50 bin Sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Denizli Bozkurt Toki Konutları projesinde yer alan konutların kura çekilişi yapıldı. Denizli Bozkurt Toki kura sonuçları ise Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanacak. Kura sonuçlarına ayrıca web sitemizde yer alan link üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Denizli Bozkurt Toki kura sonuçları

Denizli Bozkurt 150 Konut projesinde yer alan toplam 50 adet dairenin kura çekilişi 21 Aralık 2020 Pazartesi günü noter huzurunda gerçekleştirildi. Projede yer alan toplam 150 adet konutun tamamı 2+1 tipindeki dairelerden meydana geliyor. Projede yer alan 50 adet 2+1 tip daireye toplam 66 adet başvuru yapıldı.

Projedeki daire tipleri neler?

Denizli Bozkurt Toki Evleri projesinde 2+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan 2+1 tip daireler brüt 86.47 ve 92.58 metrekare, net ise 68.03 ve 70.24 metrekare olarak tasarlandı.

Projedeki konut fiyatları ve ödeme planı

Denizli Bozkurt Toki Evleri projesinde yer alan 2+1 tip daireler 189 bin 957,91 TL ile 230 bin 123,71 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Denizli Bozkurt Toki Konutları projesinde yer alan 2+1 tip daireler 633.18 TL’den başlayan taksitlerle sahi olmak mümkün olabiliyor.

Projede üç farklı ödeme planı sunuluyor. Projede yer alan 2+1 tip daireler için yüzde 12 peşinat ve 180 ay vade, yüzde 15 peşinat ve yüzde 216 ay vade ile ödeme yaparak sahip olunabiliyor. Ve yüzde 20 peşinat ve 240 ay vade ile ödeme yaparak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Denizli Bozkurt Toki kura sonuçları

Denizli Bozkurt Toki Konutları projesinde yer alan toplam 150 adet konutun sonuçları TOKİ’nin web sitesinden açıklanacak. Kura çekilişi TOKİ’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlandı. Kura sonuçları çekilişini izlemek için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL