Proje Haberleri

Diamond Elite Uşak daireleri satışa sunuldu

Diamond Elite Uşak projesindeki 4 + 1 odalı lüks daireler şehrin merkezinde yükselmektedir. Diamond Yapı & İnşaat kalitesi ile hayata geçen bu projede lansmana özel ödeme kolaylıkları vardır. Brüt büyüklüğü..

tasinmazhaber.com Diamond Elite Uşak daireleri satışa sunuldu

Diamond Elite Uşak projesindeki 4 + 1 odalı lüks daireler şehrin merkezinde yükselmektedir. Diamond Yapı & İnşaat kalitesi ile hayata geçen bu projede lansmana özel ödeme kolaylıkları vardır. Brüt büyüklüğü 215 m2, net büyüklüğü 195 m2 olan dairelerin özellikleri de dikkat çekmektedir. Örneğin bu dairelerin hepsinde ebeveyn banyosu, geniş balkon, jeneratör altyapısı ve fiber internet olanağı mevcuttur.

Ayrıca sitedeki ortak kullanım alanında açık yüzme havuzu, fitness salonu, tenis kortu ve 1000 m2 büyüklüğünde kapalı otopark vardır. Her katında 2 dairenin bulunduğu 8 katlı 2 blok ise oldukça güzel bir konum üzerinde yükselmektedir. Güvenlik kamera donanımına ve güvenlik hizmetine sahip olan sitenin etrafında pek çok durak mevcuttur. Dolayısıyla buradan şehrin her yerine kolayca ulaşmak mümkündür.

Proje konumu neresi olmaktadır?

Diamond Yapı & İnşaat firması, Uşak’ın en lüks konut projelerinden bir tanesi olan Diamond Elite projesini Cumhuriyet Mahallesi’nde hayata geçirmektedir. Şehir merkezindeki bu mahallenin Fulya Sokak’ı ise konutların bulunduğu sokaktır. Şehrin tam ortasından geçmekte olan Orhan Dengiz Bulvarı ise 5 dakikalık bir mesafededir. Bununla birlikte konutlara yakın mesafedeki diğer yerler şöyle sıralanabilir:

  • A 101, Seç ve Ekomini market şubeleri
  • Özel Uşak Patika Anaokulu
  • Timur Ertürk Ortaokulu
  • Öğretmen Mahmut Özgöbek İlkokulu
  • Besim Atalay Güzel Sanatlar Lisesi
  • Uşak Fen Lisesi
  • Alper Günbayram Anadolu Lisesi
  • 7 No’lu Fatih Aile Sağlığı Merkezi
  • Özel Öztan Hastanesi

Bu gibi daha pek çok yere yakın olan daireler, konum avantajları ve sahip oldukları özellikler açısından çok kıymetlidir.

Diaomond Elite Uşak satılık daire fiyatları ne kadardır?

Diamond Elite Uşak satılık daire seçenekleri, bulundukları kata göre değişebilen fiyatlara sahiptir. Bu fiyatlar ise 890.000 – 920.000 TL arasındadır. Ayrıca proje hakkında detaylı bilgi almak için şu numarayı arayabilirsiniz:

0532 377 37 99

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL